Truffle Çiçekleri

Baby Box Pink – İsme Özel Bebek Hediyesi

babybox-pinkİsime özel bir bebek hediyesine ne dersiniz? Sizler için yaptığımız Baby Box Pink hediyesi ile bu kez farklı ve özel bir hediye göndermek ister misiniz? Sizler için özellikle kız çocuklarına özel olarak hazırladığımız ve pembenin en güzel tonları ile beyazın en güzel tonlarını bir arada bulabileceğiniz bu güzel truffle kutusu ile hem annenin rahatlıkla yiyebileceği hem de konuklara ikram edebileceği bir lezzet sunmanın tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle özel olan sadece tatları değil, aynı zamanda kutusunun şıklığı ve üzerinde ki fiyongu bile çok özle bir şekilde süslenip sizlere gönderilmiş oluyor.  hemen-al

İsme Özel Truffle

İsme özel turffle lezzetleri nasıl olabilir diyebilirsiniz? Toplamda 24 adet truffle tatlarının üzerinde bebeğin ismi yazacak ve diğer kalan trufflerde süslenerek çok daha hoş bir hal alacak. Yani anne ve baba kutuyu açtıklarında ne ile karışılacak olduklarını bilmiyor olacaklar ama açtıkları anda o harika görüntüsü ve mesaj veren hali ile bu truffle hediyesi özel bir fark yaratmış olacak.

Aniden gidilen ziyaretler

Peki ya aniden ziyarete gitmeniz gerekirse ne olacak? Elbette hiçbir sıkıntı yok. Sizler sipariş verdiğinizde hemen en kısa süre içinde taze olarak hazırlanacak ve istediğiniz isim de üzerine işleyecektir isterseniz kendi adresinize alıp elleriniz ile sizler ikram edebilirsiniz ya da direk hastane ya da göndermek istediğiniz evin adresini vererek sizin adınıza gitmesini sağlayabilirsiniz. Her durumda ilk göründüğünde hemen hemen herkesin dikkatini çekecek ve hemen yeme hissi doğacaktır. Klasik hediyelerden biraz uzaklaşarak bu harika tatlara sahip olan truffle tatları ile zaten farklılık yaratmış olacaksınız.

Herkese İkram

Bu hediye edeceğiniz özel truffle tatları ile artık herkes rahatla tadına bakabileceği bir tat yakalamış olacaklar. Hatta herkesin gözleri kitlenecek ve yemek için zaman saymaya başlayacaklar. Bizler özelikle yeni doğan bebeklere hediye olarak daha birçok farklı meyve çiçek aranjmanlarımız ile de fark yaratmaya devam ediyoruz. Sizleri istekleri doğrultusunda daha çok fazla yeni doğan meyve çiçek çeşitleri sunmaya devam ediyor olacağız.

2015 Truffle Yeni Yıl Hediyesi

Lezzetli Buket

Lezzetli Buket

Düşünün ki birden kapınız çaldı ve karşınızda ağaca benzeyen ama aslında meyvelerden ve truffle lezzetlerinden oluşan bir lezzet şöleni ne düşünürsünüz? İşte tam da bu düşündüklerinizi sevdiklerinizi de düşündüğünü unutmayın ve ne kadar mutlu olacaklarını anlamış oluverin.  Bizler özellikle sizler için bu sene en iyisini nasıl yapabiliriz diye düşündük ve meyve çiçeklerimizi konsept ile birleştirip onlardan harika yeni yıl ağaçları yaptık. Yeni yılın simgesi olan çam ağaçlarımız için üstelik en güzel sunumları ve en güzel tatları bir araya getirerek 2015 turffle ağacını oluşturuverdik. hemen-al

Neler neler

Peki, neler var bu truflle çam ağacında. Sizler için öncelikle Hindistan cevizine bulanmış harika truffle topları bekliyor. Onun hemen üzerinde çikolata ile kaplanmış ve üzeri renkli çikolatalar ile süslenmiş bir truufle tadı daha. Biter mi elbette bitmez. Bu bahsettiğimiz tatlar tam 9 katlı olarak bir çam ağacını oluşturacak ve en üstünde yine bir çam ağacı şeklinde kurabiyemiz yer alacak. Üstünde ise bu yılı simgeleyen 2015 yazılı olan toplarımızı unutmamak lazım. Yani kısaca hem harika bir yeni yıl hediyesi hem de alınabilecek en güzel meyve çiçek aranjmanlarından biri olacağı kesin.

Farkımızı ortaya koyuyoruz

Bizler farkımızı birçok alanda ortaya koyuyoruz en şık çam ağacını meyve çiçekler ile yapıyor ve üstelik eşsiz tatlar ile taçlandırıyoruz. Yeni yıl masalarının en güzel süsü ve en güzel tadını aynı anda üstlenecek olan bu meyve çiçeklerimizi dilediğiniz saat aralığında teslim alabilir ve teslim ettirebilirsiniz. Çocuklarında çok beğeneceği ve hatta selfi bile yapmak isteyeceğiniz kadar şirin ve dikkat çekici olan bu meyve ağaçlarınız ile sizlerde hoş geldin yeni yıl demeye hazır mısınız? En güzel truffle topları farklı aromalar ve görüntüler ile kaplanmış ve yiyip yiyip bitemediğiniz bir çam ağacına dönüşmüş. Üstelik bu harika yeni yıl meyve sepetinde tam tamına 100 parçadan oluşuyor.  Yani çok kalabalık gruplar için dahi rahatlıkla sipariş verilebilir.

2015 Greeny Yeni Yıl Meyve Çiçek

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

2015 yılına çok az bir zaman kala herkes hediye bakmaya başladı bile. Bizler genel bir hediye ile sizlere ulaşıyor ve 7 den 77 ye herkesin istisnasız sevebileceği ve mutlaka tercih edebileceği bir üründen bahsediyor olacağız. ne mi? Elbette meyve sepeti. Peki, klasik bir meyve sepetini daha önce gönderdim bu sefer farklı bir şey mi arıyorum diyorsunuz? O zaman yine doğru adrestesiniz çünkü bu kez Lezzetli Hediye olarak bizler sizlere en farklı konseptimiz olan yeni yıl temalı meyve çiçeklerini ulaştırıyor olacağız bizler bu kez en güzel truffle lezzetlerini koya koya konumlanırdık ve bir çam ağacı elde ettik. Üstelik tam 3 ayrı farklı tat ile de sunumu gerçekleştirdik. 2015 Greeny yeni yıl meyve sepeti ile en güzel 3 farklı tat ve 3 farklı tonu bir sepette bulacak ve hem görüntüsü bozulmasın diye kıyamayacak hem de yememek için kendinizi zor tutacaksınız.    hemen-al

Rahatlıkla 10 15 kişiye yetecek kadar fazla sayıda turffle içeren bu çam ağacımızda tam 44 adet güzel görüntüler ile süslenmiş ve özel tatlara sahip olan truffle lezzetlerine ulaşabilirsiniz. En üstünde ki tarihi belirte büyük kurabiyeyi de çam ağacı şeklinde yapılıyor ve konsepti tam anlamı ile tamamlamış oluyoruz.

Uzaklarda olan sevdiğinize

Bu güzel yılı sevdiğiniz ile uzakta geçiriyor olabilirsiniz. Bunu onu hatırladığınızı göstermeniz için engel değil. Özellikle sizler uzakta geçireceksiniz, kendinizi onun yanında gösterebilecek kadar güçlü ve özel bir hediyeye sahip olmalısınız. Bunun içinde meyve çiçek olan bu yeni yıl hediyesi ta aradığınız ürün olacaktır. Hatta şubemiz olmayan illere dahi özel kutulu meyve çiçeklerden gönderebilir ve uzakların bile engel tanımadığını ve sevginin en güzel halini ona gösterebilirsiniz. Bu yeni yılda sizden uzakta olsa da, tatlı yiyerek tatlı geçirsin ve aynı anda atan kalplarınız ile ona sevginizi bir kez daha hissettirin. Hemen acele edin ve en güzel meyve sepetini sipariş etmek için özel yeni yıl meyve çiçeklerinden birini seçmeye başlayın.

Sevdiğiniz İnsana Tatlı Bir Sürpriz Yapın

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

İnsanlar sevdikleri insanları mutlu edebilmek adına ellerinden geleni yaparlar. Özellikle sevgililer arasında ilişkiyi taze tutabilmek ve aradaki bağları daha fazla kuvvetlendirebilmek adına çeşitli sürprizler yapılmaktadır. Bu sürprizlerin en başında özel günler dışında alınan hediyeler gelmektedir. Özel günlerde hediye alınması beklendiğinden dolayı hediye almak sürpriz olmamaktadır. Ancak özel günler dışında ortada bir şey yokken durup dururken alınan her hediye kadın, erkek her yaştan insanı mutlu etmektedir. Takı, çiçek, parfüm gibi alınan klasik hediyelerin dışında sevdiğiniz insana yepyeni bir hediye alarak onu şaşırtmak istiyorsanız son dönemlerin en gözde seçeneklerinden olan Truffle Çiçekleri modellerini tercih etmelisiniz. İnternette farklı internette sitelerinde yer alan birbirinden farklı tasarımlara sahip olan bu meyveler ile hem ağzınız tatlandırabilir hem de sevdiğiniz insanı mutlu edebilirsiniz. Çikolata sevenler adına da çikolatalı çeşitlerin bulunduğu buketler görsel olarak oldukça etkileyici olmaktadır. Sevdiğiniz insanı bir buket çiçek yerine, bir buket meyve ile sevindirebileceğiniz bu hediye seçeneğini erkeklerin kız arkadaşlarına alabilmesinin yanı sıra bayanlarda erkek arkadaşlarına ve eşlerine alabilmektedir. Meyve buketi modellerine örnek olarak; romantik içeriklere sahip olan çikolatalara bulanmış çileklerin yer aldığı buketler, elmalar ile papatya şekillerinin verildiği papatyalar açarken modeline sahip olan modeller, birden fazla renklerdeki meyvelerin çiçek şekli verildiği meyve bahçesi modelleri, elmaların tamamen çikolataya bulandığı elma delisi adındaki modeller, muz dışında başka meyve sevmeyenler adına muzların çikolataya bulandığı muz şöleni modelleri örnek olarak verilebilir. Meyve buketi seçenekleri taze meyvelerden oluşmaktadır. Sevgilinizin sevdiği meyvelerden oluşan buketleri onun için alarak ona tatlı bir sürpriz yapabilme şansına sahip olabilirsiniz. Meyve buketi fiyatları, buketi oluşturan meyvelerin çeşitlerine göre değişim göstermektedir.