Truffle Sepeti

Link

Her ayın kendine özel bir anlamı vardır belki ama her yılın mayıs ayının ikinci haftası istisnasız hepimiz için daha çok değerlidir. Çünkü o hafta biricik annelerimize adanmış Anneler Gününü kapsar.
Kalbinizin en değerli yerinde ne var diye sorsalar çoğumuz annemiz deriz. Onları kaybetmeyi bırakın düşünmeyi hayal bile edemeyiz. Çünkü onlar dünya üzerinde bizi biz olduğumuz için seven yegane varlıklardır.
Lezzetli Hediye olarak özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek bizim için çok önemli ve kıymetli . Ama en çok Anneler Günü hediyelerimizi tasarlarken heyecan duyuyor ve daha iyi ne yapabilirizin derdine düşüyoruz.
Annelerimiziz mutlu olmayı, hatırlanmanın güzelliğini her gün hissetmeleri gereken biricik değerlililerimizdir. Anneler gününde birçok seçenek arasından onların hep gözüne hem damağına hitap edecek Lezzetli hediyeler hazırladık.

Anneye alınabilecek hediyeler arasından seçim yapmanızı kolaylaştırıp onları mutlu edin istedik. Belki diğer özel günler sizin için anlam ifade etmiyor olabilir. Fakat bizden söylemesi Anneler Gününü asla kaçırmayın. Çünkü onlar sevildiklerini duymayı okadar çok hakkediyor ki …
Her yıl alınan klasiğe kaçan küçük mutfak ürünleri almaktansa bu yıl onun kendisini özel hissetmesini sağlayacak özgün ve farklı bir anneler günü hediyesi alın. Üzerinde annenizin ismi yazılı Lezzetli bir Buket ve ona olan sevginizi dile getiren bir mesaj kartı bizce çok uygun olurdu.
Bu güzel günde çayının yanında yiyebileceği muhteşem bir Kek Buketi, çikolatayı çok seviyorsa Truffle Kek demeti ya da meyveye düşkün bir anneniz varsa çilolata kaplı meyve çiçeklerimiz tatlı annelerimiz kadar Lezzetli birer anneler günü Hediye seçeneği olacaktır.
Tabi ki hiçbir hediyenin daha değerlisi az değerlisi olmaz. Sadece onlar her yıl aldıkları klasik hediyelerden daha farklı ve özel düşünülmüş bir hediyeyi daha çok hakettiğini düşünüyoruz.Bütün annelerimizin anneler gününü kutlar bu özel günlerinde pamuk ellerinden öperiz.

Birbirinden Farklı Renklerdeki Truffle Sepetleri

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Buket

Lezzetli Buket

Hayatımız boyunca annemize, babamıza, sevgilimize, arkadaşlarımıza, dostlarımıza çeşitli hediyeler alırız. Bazen özel bir gün için bazense sadece içimizden, gönlümüzden geldiği için hediye alabiliriz. Sevdiğimiz bir insanın doğum gününde, anneler gününde, babalar gününde, önem verdiğimiz bir öğretmenimiz için öğretmenler gününde ya da evlilik yıldönümleri gibi özel günlerde hediye konusu daha fazla önem kazanmaktadır. Özel günler için tercih edilecek hediyeleri seçerken daha dikkatli düşünüp, en uygun hediyeyi almaya çalışırız. Kişilere alacağımız hediyeleri seçerken bazen ihtiyacı olan ürünleri tercih eder, bazen de ihtiyacı olmayan ya da hediye vereceğiniz kişinin bir işine yaramayacak bir hediye olduğunu bilerek sadece onu mutlu edecek ya da hatıra olarak saklayabileceği hediyeler seçebiliriz. Bazen aldığımız hediye kullanılacak bir eşya olmayabilir, hatta hatırası olacak bir süs eşyası da olmayabilir.   Özel bir armağan olarak tercih edebileceğiniz en güzel ürünlerden birisi de sevdiğiniz ve hediye almak istediğiniz kişi için özel olarak seçtiğiniz meyve sepeti olabilir. Alabileceğiniz yüzlerce farklı çeşitte hediyenin arasında bu hediye diğerlerine göre daha farklı ve ilginç bir seçenek olabilir. Çikolata, fındık, fıstıklı Truffle Sepeti, sevdiklerinize verilebilecek en güzel hediyelerden birisidir. Karışık sepetler ise muz, çilek, kivi, portakal, elma, armut, üzüm, ananas gibi birçok taze meyvenin çikolatalarla, keklerle müthiş birleşiminden oluşan harika tatlar barındırır. Bu meyveleri ve diğer ürünleri hazırlarken farklı tasarımlarda saksılar, rengârenk köpükler ve çubuklardan faydalanılmaktadır. Bu şekilde görsel olarak da müthiş bir görüntü elde edilmektedir. Genel olarak baktığımızda çeşitli meyvelerden oluşan, çikolata, fındık, fıstık ve hindistan cevizi gibi tatlı gıdalarla süslenen görünüm itibariyle bir karışık çiçeklerden oluşan bir buketi andıran meyve sepeti eşinize, dostunuza, verebileceğiniz en güzel ve farklı hediyelerden biri olabilir. Genelde hediye olarak alınan ürünler gıda maddesi olmaz, yenilecek şeyler değildir. Fakat meyve sepeti hediye ederek, hediye olarak sunduğunuz kişilerin damaklarını tatlandıracak, lezzetli, meyveler ve çikolatalar yemelerini sağlayabilirsiniz.