Meyve Sepeti

Link

Her ayın kendine özel bir anlamı vardır belki ama her yılın mayıs ayının ikinci haftası istisnasız hepimiz için daha çok değerlidir. Çünkü o hafta biricik annelerimize adanmış Anneler Gününü kapsar.
Kalbinizin en değerli yerinde ne var diye sorsalar çoğumuz annemiz deriz. Onları kaybetmeyi bırakın düşünmeyi hayal bile edemeyiz. Çünkü onlar dünya üzerinde bizi biz olduğumuz için seven yegane varlıklardır.
Lezzetli Hediye olarak özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek bizim için çok önemli ve kıymetli . Ama en çok Anneler Günü hediyelerimizi tasarlarken heyecan duyuyor ve daha iyi ne yapabilirizin derdine düşüyoruz.
Annelerimiziz mutlu olmayı, hatırlanmanın güzelliğini her gün hissetmeleri gereken biricik değerlililerimizdir. Anneler gününde birçok seçenek arasından onların hep gözüne hem damağına hitap edecek Lezzetli hediyeler hazırladık.

Anneye alınabilecek hediyeler arasından seçim yapmanızı kolaylaştırıp onları mutlu edin istedik. Belki diğer özel günler sizin için anlam ifade etmiyor olabilir. Fakat bizden söylemesi Anneler Gününü asla kaçırmayın. Çünkü onlar sevildiklerini duymayı okadar çok hakkediyor ki …
Her yıl alınan klasiğe kaçan küçük mutfak ürünleri almaktansa bu yıl onun kendisini özel hissetmesini sağlayacak özgün ve farklı bir anneler günü hediyesi alın. Üzerinde annenizin ismi yazılı Lezzetli bir Buket ve ona olan sevginizi dile getiren bir mesaj kartı bizce çok uygun olurdu.
Bu güzel günde çayının yanında yiyebileceği muhteşem bir Kek Buketi, çikolatayı çok seviyorsa Truffle Kek demeti ya da meyveye düşkün bir anneniz varsa çilolata kaplı meyve çiçeklerimiz tatlı annelerimiz kadar Lezzetli birer anneler günü Hediye seçeneği olacaktır.
Tabi ki hiçbir hediyenin daha değerlisi az değerlisi olmaz. Sadece onlar her yıl aldıkları klasik hediyelerden daha farklı ve özel düşünülmüş bir hediyeyi daha çok hakettiğini düşünüyoruz.Bütün annelerimizin anneler gününü kutlar bu özel günlerinde pamuk ellerinden öperiz.

Sevgililer Günü Meyve Sepeti

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye Love Richy

Küçük mutluluklar, kimi zaman küçük bir çikolatadan, kimi zaman minik bir not kağıdından, kimi zaman aşk dolu bir sözcükten, kimi zaman küçük sevimli bir öpücükten kimi zamansa meyve sepetinden geçer. Meyve sepeti, hayatın mutlu anlarına mutluluk katmak, sevdiklerinize verdiğiniz değeri anlatabilmek için sizlere söz olup, sevdiklerinizin sizi anlamasına yardımcı olmak için kurulmuş bir sitedir. Bazen mutluluklar ansızın olmalıdır. Süprizler insanları özellikle de bayanları çok mutlu eder. Bir anda tüm kırgınlıklar yok olur, gider. Güzel anlarınızı meyve sepeti sizlerle paylaşssın. hemen-alGüzel ve özel hissettirmek sizlerin elinde. Küçük bir hediye ki bu hediye çikolatar ile süslenmişsse ve özel hissettirmek istediğiniz kişi bir bayansa, meyve sepeti en doğru adresiniz olacak. Çikolata, mutluluk hormonu salgılanmasına yardımcı olan, yemesi keyifli, görüntüsü şık bir hediyedir. Bu çikolatalar özenle hazırlanmış kaliteli malzemeden üretilmiş ve görsel şölen sergiliyorsa, işte o zaman bambaşka bir boyut kazanırlar. Meyvelerle çikolataların karıştığı bir görsel şölen olan Love Richy, çikolata kaplı 70 adet muz parçasından, 30 adet sade çilekten, 8 adet siyah üzümden ve 8 adet çiçek şeklinde ananstan oluşur. Görüntüsü kadar lezzeti de muhteşem richy, sevgililer gününde sevgilinize hayattaki en özel insan olduğunu hissettirebilir.

Lezzetli Hediye Love Queen

Lezzetli Hediye Love Queen

Love Queen ise; 40 adet truffle, 12 adet çikolatalı çilek, 23 adet sade çilek, 22 adet kırmızı kek çiçeği, 22 adet kakaolu kek çiçeği olmak üzere 119 parçadan oluşmaktadır. Bu lezzet, her damak tadına uygun, görsel şölen oluşturan muteşem bir sevgililer günü hediyesi olabilir. Meyve sepeti sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz, aromaların damakları süslediği hediyeler oluşturan, hazırlayan ve sevdiklerinizin kapısına götüren ideal bir hediye alma sitesidir. Meyve sepeti ile sevdiklerinizi mutlu edin. hemen-al

Çilek Ananas Portakal Şöleni; Meyve Sepeti

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye, sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara değerli olduklarını hissettirmek için tercih edebileceğiniz şirin ve lezzetli hediyeler satın alabileceğiniz kaliteli bir sitedir. hemen-al Meyve sepetinde hazırlanan lezzetli meyve ve çikolata karışımı sepetler, sevdiklerinizin hem damak zevkini hem kalplerini okşayacak cinsten. Özellikle sevgililer gününe özel hazırlanmış olan sepetler, onları değerli kılıyorsanız ve bunu onlara hissettirmek istiyorsanız, tam da sizler için hazırlanmış olsa gerek. Meyve ve çikolata şöleni, görsel ve tadımsal olarak muhteşem ikiliyi oluşturmaktadır. Pastalarda bulduğunuz çikolata ve meyve aromalarını, meyve sepetinde sade olarak bulabilir ve aynı zamanda bunun yanı sıra görüntü olarak da sevimli hediyeler sipariş edebilirsiniz. Meyse sepeti, sevgililer günü için özel olarak hazırladığı ve özel isimler verdiği meyve sepetlerini, en kaliteli çikolata ve meyveleri kullanarak hazırlamaktadır. Meyve sepeti sizlere ve sevdiklerinize mutluluk katmak ve özel günlerinizi değerli kılmak için hizmet vermektedir. Meyve sepeti daha buna benzer pek çok meyve ve çikolata şölenini bir araya getirdiği konseptler hazırlamakta ve siparişlerinizi de dikkate alarak, önem vererek göndermektedir. Meyve sepeti, mutluluğunuza mutluluk katsın istiyorsanız, hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Hayatın insanlara her zaman süprizleri olur. İyi veya kötü süprizler, zaman zaman insanları sevindirir veya üzer. Üzüntülerden uzak kalmak, mutlu bir hayat sürmek, şu üç günlük dünyada en önem verdiğimiz değer olmalıdır. Sevdiklerimizi mutlu etmek, onlara kötü süprizleri unutturup hayata dair güzel süprizler sunmak, hayata dair güzel anlar yaşatarak güzel anılara sebep olmak, dünyada yapılabilecek en güzel davranışlardan birisidir. Bir insanı mutlu etmek, hem kendizi mutlu hissetmenizi hem mutlu ettiğiniz insanın çevresindekileri de mutlu etme imkanı sunması ve bu zincirin böyle sürüp gitmesine yardımcı olacak bir davranıştır. Lezzetli Hediye, sevdiklerinizi mutlu etmek, bu saadet zincirini başlatmak için en doğru adresiniz olabilir. hemen-al Meyvelerin ve çeşit çeşit çikolatanın buluştuğu renkli ve şirin sepetler, görüntüleriyle ve lezzetleriyle, sevdiklerinizi mutlu etmeye yetecek niteliklerde hazırlanmaktadır. Meyve sepeti bu noktada sizleri ve sevdiklerinizi kendisi mutluluğu gibi düşünerek, özenle hazırlamaktadır. Meyve sepeti, içerisinde çeşit çeşit özel günlerde verilecek meyve sepetlerini itina ile hazırlarken, her zevke ve renge uygun meyve ve çikolataları kullanmakta ve kaliteden asla ödün vermeyerek, en kaliteli ürünleri kullanmaktadır. Sevgililer gününden, özel nişan düğün törenlerine, yıl dönümlerine, ay dönümlerine özel meyve sepetleri, sevdiklerinizi mutlu günlerinde daha da mutlu edebilir. Onları mutlu etmek içinse, Lezzetli Hediye sizlere yol gösterici bir site olabilir.

Sevgiliye Hediye Alternatifleri

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Hediye alıp vermek hem hediyeyi karşı tarafa sunan, hem de hediyeyi kabul eden kişi için oldukça önemli ve özeldir. Hediye vermek bir nevi karşınızdaki kişiye önem verdiğinizi ve onu önemsediğinizi göstermektedir. Bu nedenle kişiler özellikle sevdiklerine hediye almakta ve bu durumda oldukça mutlu olmaktadır. Sevdiklerinize güzel ve hoş hediyeler almak için akıllı hediye seçimleri yapmanız gerekmektedir. İçerisinde bulunduğumuz çağda hediye alternatifleri adeta sonsuz bir okyanus gibidir. Gerek internet üzerinden araştırarak gerekse çeşitli mağazaları gezerek hediye alternatiflerine göz atabilirsiniz. Sevgiliye hediye alternatifleri ise çok daha özel ve çok daha dikkat çekici olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer sevgilinize farklı ancak etkileyici bir hediye almak istiyorsanız meyve sepeti, temalı çiçekler, çikolata temalı hediyeler sizin için oldukça güzel alternatifler arasında yer alacaktır. hemen-alSevgiliye hediye seçerken her zaman kendinizi onun yerine koyarak empati yapmalı ve nelerden hoşlanabileceğini bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Ancak bu şekilde doğru hediyeyi seçmek yolunda bir adım atabilirsiniz. Hediyenin her iki taraf içinde mutluluk verici olması aranızdaki bağı güçlendirecektir. Sevgilinize hediye almak için herhangi bir özel günü beklemenize gerek yoktur. İstediğiniz her an sevgiliniz için doğru ve özel bir hediye seçerek ufak bir sürpriz yapabilirsiniz. Özellikle bu ufak ama etkili hediyeler için hediye seçimleriniz meyve sepeti, çikolatalar, çiçek sepetlerinden yana olabilir. Böylelikle hem karşınızdaki kişiyi mutlu edecek hem de siz mutlu olacaksınız. Sevgiliye hediye seçmek hem eğlenceli hem de doğru kararlar gerektiren bir seçimdir. Sizin de aklınızda böyle bir hediye almak varsa bir an önce alternatifleri belirlemeli ve bu alternatifleri tek tek değerlendirerek doğru seçimi yapmalısınız. Sonucunda karşınızdaki kişinin mutluluğunu görmek sizi de mutlu edecektir.

Lezzetli mi Lezzetli

Preya Meyve Çiçeği

Lezzetli Hediye

Yeni bir lezzetimiz olan PreYA meyve çiçeğimiz ile tanıştınız mı? O halde gelin hemen tanışalım. Ekonomik fiyatı ve harika tadı ile bir başka meyve sepetine hazır mısınız? Renkleri ile iştahları açacak ve görsel sunumu ile işte bu dedirtecek bir hediye olmaya aday hatta aday bile değil, hediyenin ta kendisi. Peki, bu farklı mı farklı meyve sepetinde ne var? Sizler için tam 20 parçadan oluşan ve taptaze kesilmiş muzlar var. Gelin hep beraber inceleyelim.  hemen-al

 

Renkli görüntüler harika tatlar

Bu meyve çiçeğimizin tamamı muzlardan oluşmaktadır. Özellikle muzdan vazgeçemeyenler ve sadece muzlu meyve çiçek olsun diyenler için yaptığımız bu güzel aranjman ile sizlerde sevdiklerinizi şaşırtacaksınız. Peki, sadece muz mu? Evet sadece muz ama farklı tatlar ile tatlandırılmış ve süslenmiş tam 20 büyük parça muzdan oluşmaktadır.

Fıstık aromalı, frambuaz aromalı çikolatalara bulanmış olan bu muzları yedikçe yemek isteyeceksiniz. Muzun kendi tadı bu çikolata ile birleşince çok daha özel bir tat hali aldı ve bu kez sizler için güzel bir saksıda buluştu. İlk bakışta çiçek gibi duran bu çikolatalı muzlar ile gerçekten bir şölen yaşamaya hazır olun diyoruz.

 

Çocuklar bayılacak

Meyve çiçekler sadece büyükler için mi? Elbette hayır. Bu harika muzlu meyve sepeti ile çocuklarınızda meyvenin en güzel halleri ile karşılaşmış olacaklar. Onları meyveye özendirmek için ya da mutlu olmasını istediğiniz her an bu meyveli çiçekleri ikram edebilirsiniz. Hem oyun gibi algılayacak mutlu olacaklar hem de çok lezzetli bir şekilde yemiş olacaklar. Katkı maddelerinden uzak ve en saf en masum meyvelerin seçildiği bu meyve çiçekleri ile içiniz rahat bir şekilde yedirecek ve yiyebileceksiniz.

Aile boyu keyifle yiyebileceğiniz bu meyveli çiçekler ile tam istediğiniz şöleni yaşatacaksınız. Taptaze bir şekilde yapılan ve sizlere ulaşmak için yola çıkan bu muzları ısırdığınız an zaten anlayacak ve tadı ile büyüleneceksiniz. Kısa bir uyarı yapmak isteriz elbette. Dikkat bağımlılık yapabilir ve her gün meyve sepeti almak isteyebilirsiniz 🙂

Meyve Sepeti Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin En Güzel Yolu

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Bazen insanlara kendilerini özel hissetmelerini sağlamak için küçük süprizler yapmak gerekir. Küçük, sevimli bir not, aşk dolu bir buket çiçek, sevgiyi anlatan çikolatalar, mutluluk verici küçük hediyelerdir ve insanlar bu küçük süprizlerle dünyaya karşı bakış açılarını dahi değiştirebilirler. Küçük süprizler, mutluluk saçar etrafa. Bu sebeple, özel günleri beklemeden ve tabii ki özel günler de atlatılmadan, küçük hediyelerle hayattan tat almayı, hayatta kalanlara tat vermeyi bilmek gerekir. Meyve sepeti de tam bu noktada sizler için hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Meyve sepeti, rengarenk aşk ve sevgi kokan çiçek buketleriyle, sizleri ve çevrenizdekileri mutlu etmek için online hizmet vermektedir. Çevrenizdeki yakınınızda bulunan ve yakın hissettiğiniz, değer verdiğiniz insanlara, meyve sepeti hediyeleriyle mutluluğu yaşatabilirsiniz. Değer verildiğini hissetmek, sizlere verilen değerin de artmasına yardımcı olur. Aşkınıza aşk, dostluğunuza dostluk, sevginize sevgi, değerinize değer katmak için, meyve sepeti, muhteşem çikolatalı, çilekli şirin buketleri, sevdiklerinizin kapısına kadar götürmekte ve sizleri onlara hatırlatmaktadır. Meyve sepetinde, doğum günleri için, sevgililer günleri için, evlilik yıl dönümleri için veya özel hissettirmek istediğiniz tüm günler için özel çiçek sepetleri bulunmaktadır. Juliet, sevgililer gününe özel hazırlanmış, sevgilinize özel olduğunu hissettirmek için harika bir hediye. Pembe çikolatalarla kaplanmış olan bu meyve sepeti, tam da sevgilinize hissettiğiniz duyguları yansıtacak cinsten, kalp şeklinde yapılmış olup, neredeyse 70 adet kalp şeklindeki pembe güllerden yapılmış keklerden oluşmaktadır. Meyve sepeti sizler için kusursuzluğu ön planda tutmuştur ve tutmaya da devam etmektedir. Meyve sepetinden yapacağınız alışverişlerle sevdiklerinize süpriz yapma şansınız kat kat artmaktadır. Sevdiklerinizin kapısına teslim edilen bu lezzetli güzel görünümlü küçük hediyeler, sevdiklerinizi dünyanın en mutlu insanı yapabilir.