Meyve Sepeti

Lezzetli mi Lezzetli

Preya Meyve Çiçeği

Lezzetli Hediye

Yeni bir lezzetimiz olan PreYA meyve çiçeğimiz ile tanıştınız mı? O halde gelin hemen tanışalım. Ekonomik fiyatı ve harika tadı ile bir başka meyve sepetine hazır mısınız? Renkleri ile iştahları açacak ve görsel sunumu ile işte bu dedirtecek bir hediye olmaya aday hatta aday bile değil, hediyenin ta kendisi. Peki, bu farklı mı farklı meyve sepetinde ne var? Sizler için tam 20 parçadan oluşan ve taptaze kesilmiş muzlar var. Gelin hep beraber inceleyelim.  hemen-al

 

Renkli görüntüler harika tatlar

Bu meyve çiçeğimizin tamamı muzlardan oluşmaktadır. Özellikle muzdan vazgeçemeyenler ve sadece muzlu meyve çiçek olsun diyenler için yaptığımız bu güzel aranjman ile sizlerde sevdiklerinizi şaşırtacaksınız. Peki, sadece muz mu? Evet sadece muz ama farklı tatlar ile tatlandırılmış ve süslenmiş tam 20 büyük parça muzdan oluşmaktadır.

Fıstık aromalı, frambuaz aromalı çikolatalara bulanmış olan bu muzları yedikçe yemek isteyeceksiniz. Muzun kendi tadı bu çikolata ile birleşince çok daha özel bir tat hali aldı ve bu kez sizler için güzel bir saksıda buluştu. İlk bakışta çiçek gibi duran bu çikolatalı muzlar ile gerçekten bir şölen yaşamaya hazır olun diyoruz.

 

Çocuklar bayılacak

Meyve çiçekler sadece büyükler için mi? Elbette hayır. Bu harika muzlu meyve sepeti ile çocuklarınızda meyvenin en güzel halleri ile karşılaşmış olacaklar. Onları meyveye özendirmek için ya da mutlu olmasını istediğiniz her an bu meyveli çiçekleri ikram edebilirsiniz. Hem oyun gibi algılayacak mutlu olacaklar hem de çok lezzetli bir şekilde yemiş olacaklar. Katkı maddelerinden uzak ve en saf en masum meyvelerin seçildiği bu meyve çiçekleri ile içiniz rahat bir şekilde yedirecek ve yiyebileceksiniz.

Aile boyu keyifle yiyebileceğiniz bu meyveli çiçekler ile tam istediğiniz şöleni yaşatacaksınız. Taptaze bir şekilde yapılan ve sizlere ulaşmak için yola çıkan bu muzları ısırdığınız an zaten anlayacak ve tadı ile büyüleneceksiniz. Kısa bir uyarı yapmak isteriz elbette. Dikkat bağımlılık yapabilir ve her gün meyve sepeti almak isteyebilirsiniz :)

Meyve Sepeti Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin En Güzel Yolu

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Bazen insanlara kendilerini özel hissetmelerini sağlamak için küçük süprizler yapmak gerekir. Küçük, sevimli bir not, aşk dolu bir buket çiçek, sevgiyi anlatan çikolatalar, mutluluk verici küçük hediyelerdir ve insanlar bu küçük süprizlerle dünyaya karşı bakış açılarını dahi değiştirebilirler. Küçük süprizler, mutluluk saçar etrafa. Bu sebeple, özel günleri beklemeden ve tabii ki özel günler de atlatılmadan, küçük hediyelerle hayattan tat almayı, hayatta kalanlara tat vermeyi bilmek gerekir. Meyve sepeti de tam bu noktada sizler için hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Meyve sepeti, rengarenk aşk ve sevgi kokan çiçek buketleriyle, sizleri ve çevrenizdekileri mutlu etmek için online hizmet vermektedir. Çevrenizdeki yakınınızda bulunan ve yakın hissettiğiniz, değer verdiğiniz insanlara, meyve sepeti hediyeleriyle mutluluğu yaşatabilirsiniz. Değer verildiğini hissetmek, sizlere verilen değerin de artmasına yardımcı olur. Aşkınıza aşk, dostluğunuza dostluk, sevginize sevgi, değerinize değer katmak için, meyve sepeti, muhteşem çikolatalı, çilekli şirin buketleri, sevdiklerinizin kapısına kadar götürmekte ve sizleri onlara hatırlatmaktadır. Meyve sepetinde, doğum günleri için, sevgililer günleri için, evlilik yıl dönümleri için veya özel hissettirmek istediğiniz tüm günler için özel çiçek sepetleri bulunmaktadır. Juliet, sevgililer gününe özel hazırlanmış, sevgilinize özel olduğunu hissettirmek için harika bir hediye. Pembe çikolatalarla kaplanmış olan bu meyve sepeti, tam da sevgilinize hissettiğiniz duyguları yansıtacak cinsten, kalp şeklinde yapılmış olup, neredeyse 70 adet kalp şeklindeki pembe güllerden yapılmış keklerden oluşmaktadır. Meyve sepeti sizler için kusursuzluğu ön planda tutmuştur ve tutmaya da devam etmektedir. Meyve sepetinden yapacağınız alışverişlerle sevdiklerinize süpriz yapma şansınız kat kat artmaktadır. Sevdiklerinizin kapısına teslim edilen bu lezzetli güzel görünümlü küçük hediyeler, sevdiklerinizi dünyanın en mutlu insanı yapabilir.