Kek Sepeti

Link

Her ayın kendine özel bir anlamı vardır belki ama her yılın mayıs ayının ikinci haftası istisnasız hepimiz için daha çok değerlidir. Çünkü o hafta biricik annelerimize adanmış Anneler Gününü kapsar.
Kalbinizin en değerli yerinde ne var diye sorsalar çoğumuz annemiz deriz. Onları kaybetmeyi bırakın düşünmeyi hayal bile edemeyiz. Çünkü onlar dünya üzerinde bizi biz olduğumuz için seven yegane varlıklardır.
Lezzetli Hediye olarak özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek bizim için çok önemli ve kıymetli . Ama en çok Anneler Günü hediyelerimizi tasarlarken heyecan duyuyor ve daha iyi ne yapabilirizin derdine düşüyoruz.
Annelerimiziz mutlu olmayı, hatırlanmanın güzelliğini her gün hissetmeleri gereken biricik değerlililerimizdir. Anneler gününde birçok seçenek arasından onların hep gözüne hem damağına hitap edecek Lezzetli hediyeler hazırladık.

Anneye alınabilecek hediyeler arasından seçim yapmanızı kolaylaştırıp onları mutlu edin istedik. Belki diğer özel günler sizin için anlam ifade etmiyor olabilir. Fakat bizden söylemesi Anneler Gününü asla kaçırmayın. Çünkü onlar sevildiklerini duymayı okadar çok hakkediyor ki …
Her yıl alınan klasiğe kaçan küçük mutfak ürünleri almaktansa bu yıl onun kendisini özel hissetmesini sağlayacak özgün ve farklı bir anneler günü hediyesi alın. Üzerinde annenizin ismi yazılı Lezzetli bir Buket ve ona olan sevginizi dile getiren bir mesaj kartı bizce çok uygun olurdu.
Bu güzel günde çayının yanında yiyebileceği muhteşem bir Kek Buketi, çikolatayı çok seviyorsa Truffle Kek demeti ya da meyveye düşkün bir anneniz varsa çilolata kaplı meyve çiçeklerimiz tatlı annelerimiz kadar Lezzetli birer anneler günü Hediye seçeneği olacaktır.
Tabi ki hiçbir hediyenin daha değerlisi az değerlisi olmaz. Sadece onlar her yıl aldıkları klasik hediyelerden daha farklı ve özel düşünülmüş bir hediyeyi daha çok hakettiğini düşünüyoruz.Bütün annelerimizin anneler gününü kutlar bu özel günlerinde pamuk ellerinden öperiz.

Kek Sepetleriyle Yılbaşı Kutlaması

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Hediye almaya karar verdiğimizde, hep aklımızda bir soru işareti kalır. Acaba diğerini mi alsaydım, o daha çok hoşuna giderdi, diğer hediyeyle daha mı mutlu olurdu gibi sorular aklımızda kalır hep. Bu sebeple de hediye seçmek aslında çok zor bir iştir. Hediye alabilmek için önce hediye alınacak kişinin nelerden hoşlandığını, tarzını bilmek gerekir. Ancak bu da yetmez. Eğer kıyafet ya da ayakkabı tarzında bir hediye düşünüyorsanız, bir de o kişinin bedenini veya ayak numarasını öğrenmeniz gerekir. Alacağınız ayakkabı, kıyafet sizin çok hoşunuza gitse de karşı taraftakinin hoşuna gitmeme ihtimali de her zaman vardır. Bu sebeple daha özel, anlamlı ve seçimi kolay bir hediye olan kek sepeti sizler için iyi bir seçenek oluşturabilir. Kek sepeti, içerisinde rengarenk tatlı mı tatlı, farklı aromalar kullanılarak, farklı şekillerde yapılmış ve bu şekiller belli bir düzen oluşturacak şekilde sepetin içerisine dizilmiş keklerden oluşur. Kek sepeti, hediye seçeneği olarak oldukça pratik bir çözüm ve seçimdir. hemen-al Kekler, böğürtlen, portakal, çilek, muz gibi aromaların kullanılmasıyla, kakaolu ya da vanilyalı olarak da hazırlanabilirler. Kalp şekli, çiçek sepeti şekli ya da üst üste dizilmiş geometrik şekiller, kekler yardımıyla hazırlanır ve sunuma – satışa hazır hale getirilir. Kek sepeti, sevdiklerinizin daha önce hiç görmediği, şaşırtıcı bir hediye seçeneği olarak sizlere sunulmuş harika bir çözümdür. Bu lezzetli sepet, içeriğiyle ve görüntüsüyle, aynı zamanda da lezzetiyle, mideyi, kalbi ve gözlerinizi okşayacak tatlı mı tatlı bir hediyedir. Kek sepeti gönderimi hızlı kargo seçeneği ile gönderilir. Bu sayede kekler kısa süre içerisinde sahibine ulaşır. Bayatlamadan, bozulmadan ve tatlarında hiçbir anormallik olmadan sahibine ulaştırılan kek sepeti, sevdiklerinizi mutlu edebilir.

Sevdiklerimize Çiçek Gibi Kek Sepetleri Sunumu

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Çiçek almak bütün bayanları mutlu etmektedir. Çiçeklerin her birinin kendine özel dilleri olmaktadır. Bundan dolayı erkekler sevdikleri kadınlara duygularını anlatabilmek için farklı içeriklere sahip olan çiçekleri almayı tercih etmektedir. Farklı tasarımlara sahip olan hediye seçeneklerinin içerisinde en dikkat çeken hediyelerden biri de kek sepeti tasarımları olmaktadır. Kakaolu, sütlü veya fındıklı keklerden oluşan tasarımlar, çiçek veya kalp olarak tasarlanmaktadır. Özellikle sevgililer günü adına en ideal tasarımlardan bir tanesi de kalp şeklinde olan kekler olmaktadır. Kırmızı şeker hamuru ile oluşturulan kalplar görüntüleri ile olduğu kadar lezzetleri ile de kadınları etkilemektedir. Kalp şeklinde olan kek sepeti tasarımları farklı lezzetlere sahip olan çikolatalar ile süslendiğinde daha lezzetli olmakta ve daha özel tasarımlara sahip olmaktadır. Kalp şeklinde olan kek tasarımlarının yanı sıra gül şeklinde olan kalp tasarımları da bulunmaktadır. Adeta gerçek güllerden ayırt edilemeyen özelliklere sahip olan kek güller hem görüntüleri ile hem de lezzetleri ile kadın, erkek herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Gül şeklinde olan güller kırmızı, pembe veya siyah renklerde tasarlanabilmektedir. En dikkat çeken kek tasarımlardan bir tanesi ise seni seviyorum yazılı olan, canım sevgilim yazılı olan ve isme özel olan tasarımlar olmaktadır. Sevgilisine tatlı ve şirin bir sürpriz yapmak isteyen kişilerin ilk tercihi ise büyük ebatlara sahip olan peluş ayının tam ortasına yerleştirilen tatlı kırmızı kek güllerden oluşan hediye tasarımından yana olmaktadır. Tüm bunların dışında farklı tasarımlara sahip olan kekler ile doğum günü pastası oluşturulabilmektedir. Farklı renklere sahip olan güllerden veya kalplerden tasarlanan doğum günü pastası şaşırtıcı bir tasarıma sahip olduğundan dolayı hediye edilen herkesi şaşırtmaktadır. Özellikle farklı çikolatalar ile kaplanan kek toplar lezzetleri ve görüntüleri ile dikkat çekici olmaktadır. Kalp ve gül şeklinde olan farklı renklere sahip olan kek tasarımlarının dışında bebek arabası şeklinde olan, bebek patiği şeklinde olan, biberon şekilde olan, futbol topu şeklinde olan, taraftar forması şeklinde olan kekler ile kek sepeti tasarımları oluşturulmaktadır.