Yılbaşı Hediyesi

Kek Sepetleriyle Yılbaşı Kutlaması

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Hediye almaya karar verdiğimizde, hep aklımızda bir soru işareti kalır. Acaba diğerini mi alsaydım, o daha çok hoşuna giderdi, diğer hediyeyle daha mı mutlu olurdu gibi sorular aklımızda kalır hep. Bu sebeple de hediye seçmek aslında çok zor bir iştir. Hediye alabilmek için önce hediye alınacak kişinin nelerden hoşlandığını, tarzını bilmek gerekir. Ancak bu da yetmez. Eğer kıyafet ya da ayakkabı tarzında bir hediye düşünüyorsanız, bir de o kişinin bedenini veya ayak numarasını öğrenmeniz gerekir. Alacağınız ayakkabı, kıyafet sizin çok hoşunuza gitse de karşı taraftakinin hoşuna gitmeme ihtimali de her zaman vardır. Bu sebeple daha özel, anlamlı ve seçimi kolay bir hediye olan kek sepeti sizler için iyi bir seçenek oluşturabilir. Kek sepeti, içerisinde rengarenk tatlı mı tatlı, farklı aromalar kullanılarak, farklı şekillerde yapılmış ve bu şekiller belli bir düzen oluşturacak şekilde sepetin içerisine dizilmiş keklerden oluşur. Kek sepeti, hediye seçeneği olarak oldukça pratik bir çözüm ve seçimdir. hemen-al Kekler, böğürtlen, portakal, çilek, muz gibi aromaların kullanılmasıyla, kakaolu ya da vanilyalı olarak da hazırlanabilirler. Kalp şekli, çiçek sepeti şekli ya da üst üste dizilmiş geometrik şekiller, kekler yardımıyla hazırlanır ve sunuma – satışa hazır hale getirilir. Kek sepeti, sevdiklerinizin daha önce hiç görmediği, şaşırtıcı bir hediye seçeneği olarak sizlere sunulmuş harika bir çözümdür. Bu lezzetli sepet, içeriğiyle ve görüntüsüyle, aynı zamanda da lezzetiyle, mideyi, kalbi ve gözlerinizi okşayacak tatlı mı tatlı bir hediyedir. Kek sepeti gönderimi hızlı kargo seçeneği ile gönderilir. Bu sayede kekler kısa süre içerisinde sahibine ulaşır. Bayatlamadan, bozulmadan ve tatlarında hiçbir anormallik olmadan sahibine ulaştırılan kek sepeti, sevdiklerinizi mutlu edebilir.

Sıra Dışı Hediye Alternatifleri

Lezzetli Buket

Lezzetli Buket

Sevdiklerimiz için hediye seçimi yapmak özellikle özel günlerde oldukça zorlayıcı bir durum. Hem maddi olarak bütçeniz için uygun olmalı hem de basit bir hediye olmamalı. Bunun yanında sıradan bir hediye de olmamalı. Şaşırtmalı ve ilgi uyandırmalı. Yılbaşının da yaklaştığı bu günlerde hemen herkes için bir hediye telaşı başladı. Sevdiklerinize, arkadaşlarınıza güzel bir yılbaşı hediyesi almak istiyorsanız değişik birkaç alternatif hediye önerisinde bulunacağız. hemen-al Yılbaşı hediyeleri genelde klasikleşmiş şeyler oluyor. Siz de bu klasik hediyelerde tercih etmek istemiyorsunuz. Öyleyse gelin bu yılbaşında alacağınız hediye ile sevdiklerinizi şaşkına çevirip, beklenmedik bir şekilde onları mutlu edin. Kek buketi, minik kurabiyeler, şekerler ve daha birçok hediye alternatifi bu yılbaşında sevdiklerinize hediye edebileceğiniz orijinal fikirlerden birkaçı.   Yenebilecek hediyeler son yıllarda hayatımıza girmeye başladı. Ancak öyle farklı ürünler ortaya çıkıyor ki sıradan ama pahalı bir hediyedense bu tarz değişik alternatifler birçok insan tarafından daha çok ilgi çekici oluyor. Sizin için özel birinin kapısına göndereceğiniz lezzetli bir kek buketi onun muhtemelen daha önce yaşamamış olduğu bir hediye tecrübesidir.   Hediye seçimlerinde tasarım tamamen sizin elinizde. Sadece yılbaşı hediyesi için geçerli değil. Sizin için özel olan herhangi bir günde tamamen siz ve o gün için özel anlamlar ifade eden sözcüklerin yer aldığı ya da fotoğraflarınızın bulunduğu minik hediye alternatifleri oluşturabilirsiniz. Ya da kurabiyelerin üzerlerini süsleyebilirsiniz. Renkler, şekil ve birçok şey sizin tasarımınıza göre şekillenebilir. Bir kek buketi rengarenk kekler ile oluşturulabilir. Nasıl süsleneceğini de kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz hazır ürünlerden de satın alabilirsiniz.

Yılın En Büyük Yenilebilir Yılbaşı Ağacı

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye 

Yılın belirli zamanları özel günler olarak adlandırılmaktadır. Bu günler kişiler arasında kutlanmakta ve kutlama amacıyla da çeşitli hediyeler alınıp verilmektedir. Hediyenin oldukça önemli olduğu özel günlerden biri de noel ve yılbaşıdır. Noel ve yılbaşı kişilerin hediyeleştikleri ve yeni yıl için birbirlerine iyi niyetlerini belirttikleri bir dönemdir. Yılın hediye bakımından en yoğum geçen dönemi noel ve yılbaşı dönemidir. Bu dönem içerisinde herkes yakınlarına ve sevdiklerine çeşitli hediyeler almaktadırlar. Durum böyle olunca hediye seçimi de önemli bir olgu olarak karşımıza çıkmaktadır. Yılbaşı hediyesi genellikle kişinin o yıl boyunca çok istediği ama elde edemediği herhangi bir ürün üzerine olabilmektedir. Yılbaşı hediyesi denildiğinde karşımıza çok farklı alternatifler çıksa da genellikle kişilerin zevk ve beklentileri ön planda tutularak yılbaşı hediyesi seçimi yapılmalıdır. Örneğin ilgi alanı içerisinde kitaplar bulunan bir kişi için en iyi hediye kitap almak olabilirken, ilgi alanı içerisinde spor olan birisi için spor malzemeleri almak iyi bir hediye olacaktır.  hemen-al

Tüm bu hediye alternatifleri dışında çok daha farklı, eğlenceli ve iştah açıcı bir hediye istemez miydiniz? Böyle bir hediyeyi birçok kişi sevdiklerine almak ister. Bu hediye ise bir meyve sepeti olabilir. Meyve sepeti yılın son zamanlarında yakınlarınıza, dostlarınıza ve sevdiklerinize alabileceğiniz en hoş hediyelerden biridir. Hem farklı hem eğlenceli bir hediye olan meyve sepeti aynı zamanda oldukça da iştah açıcıdır. Yılbaşı hediyelerinin monotonluğuna bir renk getirmek istiyorsanız siz de bu yıl sevdiklerinize bir değişiklik yaparak meyve sepeti armağan edin. Üstelik meyve sepetinin içeriğine, rengine ve biçimine tamamen siz karar verebilirsiniz. Bu yılbaşında çok fazla düşünmeden en harika hediyeyi bir meyve sepeti ile siz alabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Yeni Yıl Gelmiş Hoş Gelmiş

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

2015-juicy-yilbasi-cicegi

Yeni yıl gelmiş hoş gelmiş ama peki sevenlerinize ne getirmiş? Yeni yılın aslında getirdiği bir şey yoktur. Sizin zengin gönlünüzden sevdiklerinize kopan hediyeler vardır. Her yıl acaba bu yıl ne alsam diye merak edebilirsiniz ama bu yıl lezzetli hediye meyveleri ile zaten ne alacağım sorusunu bile sormayacak ve hemen birçok farklı kategoride hazır olarak satılan meyve içeklerden birini seçerek adrese sipariş vereceksiniz. Üstelik bu yıl sizlere artı bir hizmet ile ulaşıyor ve biraz daha merak etmenizi istiyoruz. hemen-al

 

Yeni yıl temalı meyve çiçekler

Bu yıl sizlere farklı bir sunum yapıyoruz ve bu kez yeni yıl temalı çiçekler uyarladık. Yani zaten tatları ayrı bir güzel ama bu kez birde görsellerini görmelisiniz. Çam ağacı şeklinde meyve çiçekler ya da yine noeli anımsatan dekorlar ile hoş bir yılbaşı hediyesi tercih edebilirsiniz. Sizler için yaptığımız bu sunumlar aslında hediye verdiğinizde çok daha şık bir konumda sunulabilmesi için oluyor. Yani yeni yıl hediyesinin anlamı hemen kendinin görüntüsünden belli olmalı ve bunu da en başarılı şekilde meyve çiçekleri ile yapabileceğinizi bilmelisiniz.

 

2015 yılına merhaba

2015 yılına merhaba demek kolay ama ya tüm yılları tatlı bir şekilde geçirmek mümkün mü? Yıla nasıl girerseniz öyle geçer derler ya, o sebeple bizlerde sizler için meyve çiçeklerini en güzel şekilde süslüyor, tatlandırıyoruz ve sizler için yola çıkarıyoruz. Yani tatlı yiyerek giydiğiniz tüm yıla tatlı olarak devam ediyor olacaksınız. Sizler bu kez farklı ve özel sunumlar ile sevdiklerinize ne alayım derdinden kurtulmuş oluverin ve 2015 yılının en güzel ve en ilk hediyesini sevdiklerinize göndermiş oluverin. Meyve çiçekleri noel şenliği ile yemek çok keyifli olacak ve bir anda hepsini yemek isteyeceksiniz. Bakalım sizler için en çok göze çarpan meyve sepetimiz hangisi olacak. Dilerseniz sadece meyve sepetleri ile süslenen ya da kek çiçekleri, truffle lezzetleri ya da kurabiye çiçekleri ile farklı tatları da sepetin içinde sunabilirsiniz.

Lezzetli Yeni Yıl

Lezzetli Hediye Yılbaşı Kandili

Lezzetli Hediye

Lezzetli bir yeni yıla ne dersiniz? Kim hayır diyebilir ki? O halde bu sene de sizi geçen yıl olduğu gibi lezzetli hediyelerin arasına davet ediyor ve dostlarınıza, sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel yeni yıl hediyesini sunmuş oluyoruz. Onlar için çam ağacı gibi süslenmiş meyveler hoş bir aranjman oluşturacak ve güzel bir konsept ile harika bir meyve çiçeği hediye edilmiş olacaktır. Yani sizlerde farklı ve özel bir hediye arıyorum diyorsanız o zaman daha ne bekliyorsunuz, hemen tercihinizi yapacağınız yüzlerce meyve sepetinden birini seçerek kararınızı veriniz. hemen-al

 

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Yeni yıla özel meyve çiçekler

Çeşit çeşit meyve çiçekler var ama yetmez. Bizler bu yıl sizler için birde farklı sunumlar ile meyve sepetlerinizi şenlendirmek ve onları yılbaşı konsepti ile sunarak sevdiklerinizi mutlu etmenin yollarını oluşturduk. İsterseniz uzaklardaki sevdiklerinize, isterseniz hemen yanı başınızdaki sevdiğinize bu güzel hediyeleri vermeye hazır mısınız?

Kabalalık yeni yıl partileri için

İlla hediye olarak götürecek değilsiniz ya, evinizde yapacağınız yeni yıl kutlaması içinde meyve çiçeklerin siparişini verin ve bu kez farklı bir sunum ile gelenleri şaşırtmış oluverin. Bu kez onlara farklı bir yeni yıl yaşatmaya hazır mısınız? İkramlarınız ne kadar güçlü olursa olsun yine de görsel bir şenlik oluşturacak ve tatlarını unutamayacakları meyve çiçekler ile herkesi şaşırtabilirsiniz. Sizler için sunulan tüm bu güzellikleri en istediğiniz şekilde sunacak ve isterseniz koca bir sepet içinde gelen meyveler ile ya da bir çam ağacının şeklinde oluşturulmuş truffle lezzetleri ile tamamlayabileceksiniz. Yeni yıl demek yenilikler demekse o halde sizlerde bir yenilik yapın ve bu yeni yıl konseptli meyve çiçeklerin siparişini verin. Yeni yıl günü kapınıza kadar gelecek ve ise kalan tek şey paketini açıp sunumunu yapmak olacak. Kimi en sevdiği ananaslardan, içi çikolataya batırılmış çileklerden, kimi çiçek keklerden alacak. Sizler ise hem böylesine güzel bir ikram yapmanın gururu, hem de bu kadar güzel tatları yemenin zevki ilke yeni yıla adım atacaksınız

Kalabalık Yeni Yıl Kutlaması Yapanlara Meyse Sepeti Önerisi

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Bu yeni yılı meyve sepeti ile fark yaratarak girmek isterdim ama oldukça kabalık bir sayıya sahip olduğumuz için çekiniyorum diye düşünebilirsiniz. İşte bizde tam bu durumda hiç tereddüt etmeden sipariş verebileceğiniz kadar büyük ve yeni yıl için hazırladığımız hoş bir aranjmanı sunmak istedik. Ofislerde kutlama yapmak için, okullarda yeni yıla merhaba demek için ya da müşterilerinize hediye edebilmek için tercih edebileceğiniz bu yılbaşı meyve sepeti ile bu kez imkânsız denileni yapabilirsiniz. hemen-al

Dolu dolu dop dolu

Sizler için hazırladığımız 2015 Trendy yılbaşı meyve sepetinin içinde neler var hemen bakalım mı? İçinde tam 108 adet ürün sizleri bekliyor. Bunları olabildiğince farklı tatlar ile oluşturduk ki herkes istediğini kolayca alabilsin ve farklı tatlara da ulaşma imkânı yakalayabilsin diye. 18 adet fıstık kaplı truffle çiceği zaten hemen ilk adımda göze çarpıyor olacak. Hemen sonrasında ise 16 adet nutty kek çiçeği en taze hali ile aranjmanda yer almaya devam ediyor. Çikolata sevenleri de unutmadık ve çikolata kaplı olan kurabiye çiçeği ve yine 24 tane çikolata kaplı trufle çiçeği ile süslemeye devam ettik. Yeter mi dediler, yetmez dedik birde 16 adet kuincy kek çiçeği ekledik ve sonrasında ise 18 adet coco çiçekleri ile aranjmanımızı tamamladık. Yani yedikçe yiyecek ve hepsinin tadına bakmak isteyeceğiniz bu güzel meyve sepeti ile hoş geldin 2015 diyebilirsiniz.

Çalışanlarınızı şımartın

Çalışanlarınıza tek tek yeni yıl hediyesi vermek zor olabilir ama size yakışacak bir şekilde en güzel kurumsal hediye olabilecek bu meyve çiçeği çalışanlarınıza özel yaptırabilirsiniz. Hem bir yenş yıl kutlaması hem de olarak ikram edilecek bu hoş sürpriz ile hep beraber 2015 yılına hazırlanın ve keyifli, bir o kadar mutluluk dolu ve motive edici bir kutlamaya imza atmış oluverin. Bu yıl size yakışanı yapın ve yeni yıl meyve çiçekleri ile güzel bir yeni yıl şirket kutlamasına dahil olmuş oluverin. Bu kez özel ve bu kez farklı bir yıl için hazır mısınız?

İş Ortaklarınıza Yeni Yıl Hediyesi

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Her firma yeni yılın yaklaşması ile birlikte farklı şirketlerden gelen hediyelerini açmaya başlarlar. Bunların arasında en çok ajandalar, kalemler ve benzeri hediyeler çıkar. Sizler bu gibi özel hediyeler ile bir diğer firmaya yeni yıllar demek istiyorsanız o halde daha özel bir hediye vermeniz gerektiğini unutmayınız. Hem size yakışan hem de sizi gelen onlarca hediyenin içinden bir kenara ayrılmanızı sağlayan Lezzetli hediye ile harika bir meyve çiçek tercih ederek fark yaratabilirsiniz. Peş peşe giden aynı hediyelerin içinden çıkan bu meyvelere kim karşı koyabilir ki? Üstelik dilerseniz kişiye de özle gönderim yapabilir ve şirketlere genel olarak gönderim yapabilirsiniz.  hemen-al


 

 

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Farklı yeni yıl hediyeleri

Bu güzel hoş yeni yıl hediyesini özellikle iş ortaklarınız içinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Şirketlere gönderebileceğiniz hem çok şık hem de özenli bir hediye arıyorsanız kişiye özel olarak ya da kuruma özel olarak meyve sepetlerimizi ve özellikle yeni yıl tasarımlarımıza özel olan bu meyve çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Her yıl aynı tarz hediyeleri göndermekten sıkılmadınız mı? İşte bu kez bir özel ve farklı sunum yapmayı tercih edin ve tüm hediyeler içinde fark edilir bir hale gelin. Unutmayın ki bu gibi jestler her zaman için aranızdaki iş bağlantılarını arttıracaktır. Yani en doğru meyve çiçekleri ile bir teşekkür sunarak bir sonraki yıl daha aktif bir iş hayatı dileyebilirsiniz.  hemen-al

 


 

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Kalabalık ofisler için ideal

Özellikle göndereceğiniz ofisler kabalık bir ekibe sahipse bu konuda da hiç tereddüt etmenize gerek yok. Vip ürünleriniz ile kurumsal yeni yıl hediyesini tercih edebilirsiniz. İçinde yüzlerce farklı meyvelerin bulunduğu meyve sepetleri ile dilerseniz kişiye özel daha ufak meyve sepetlerini sipariş edebilirsiniz.  Üzerine hoş bir not ile bir dahaki yılda çalışmak üzere temenni edebilir ve bu gibi bir hediye ile asla unutulmayacağınızı iyi bilmelisiniz. Meyve çiçeklerin en güzelini yeni yıl sayesinde karşı tarafa ulaştırın ve ne kadar düşünceli ve ne kadar farklı özel bir firma olduğunuzu karşı tarafa tek hediye ile gösterme fırsatı yakalamış oluverin.   hemen-al

2015 Truffle Yeni Yıl Hediyesi

Lezzetli Buket

Lezzetli Buket

Düşünün ki birden kapınız çaldı ve karşınızda ağaca benzeyen ama aslında meyvelerden ve truffle lezzetlerinden oluşan bir lezzet şöleni ne düşünürsünüz? İşte tam da bu düşündüklerinizi sevdiklerinizi de düşündüğünü unutmayın ve ne kadar mutlu olacaklarını anlamış oluverin.  Bizler özellikle sizler için bu sene en iyisini nasıl yapabiliriz diye düşündük ve meyve çiçeklerimizi konsept ile birleştirip onlardan harika yeni yıl ağaçları yaptık. Yeni yılın simgesi olan çam ağaçlarımız için üstelik en güzel sunumları ve en güzel tatları bir araya getirerek 2015 turffle ağacını oluşturuverdik. hemen-al

Neler neler

Peki, neler var bu truflle çam ağacında. Sizler için öncelikle Hindistan cevizine bulanmış harika truffle topları bekliyor. Onun hemen üzerinde çikolata ile kaplanmış ve üzeri renkli çikolatalar ile süslenmiş bir truufle tadı daha. Biter mi elbette bitmez. Bu bahsettiğimiz tatlar tam 9 katlı olarak bir çam ağacını oluşturacak ve en üstünde yine bir çam ağacı şeklinde kurabiyemiz yer alacak. Üstünde ise bu yılı simgeleyen 2015 yazılı olan toplarımızı unutmamak lazım. Yani kısaca hem harika bir yeni yıl hediyesi hem de alınabilecek en güzel meyve çiçek aranjmanlarından biri olacağı kesin.

Farkımızı ortaya koyuyoruz

Bizler farkımızı birçok alanda ortaya koyuyoruz en şık çam ağacını meyve çiçekler ile yapıyor ve üstelik eşsiz tatlar ile taçlandırıyoruz. Yeni yıl masalarının en güzel süsü ve en güzel tadını aynı anda üstlenecek olan bu meyve çiçeklerimizi dilediğiniz saat aralığında teslim alabilir ve teslim ettirebilirsiniz. Çocuklarında çok beğeneceği ve hatta selfi bile yapmak isteyeceğiniz kadar şirin ve dikkat çekici olan bu meyve ağaçlarınız ile sizlerde hoş geldin yeni yıl demeye hazır mısınız? En güzel truffle topları farklı aromalar ve görüntüler ile kaplanmış ve yiyip yiyip bitemediğiniz bir çam ağacına dönüşmüş. Üstelik bu harika yeni yıl meyve sepetinde tam tamına 100 parçadan oluşuyor.  Yani çok kalabalık gruplar için dahi rahatlıkla sipariş verilebilir.

2015 Tree Yılbaşı Meyve Çiçek Hediyesi

Lezzetli Buket

Lezzetli Buket

Hediyeniz ile fark yaratmak ve wow bu ne demek dedirtmek ister misiniz? Artık klasik olan atkı bere eldiven,  hatta pahalı olan ürün gruplarından biraz ayrılın ve çok daha sıra dışı, çok daha özel ve çok daha tatlı bir hediye ile yeni yılı kutlayın. Bu dediklerinizi hangi hediyede bulabilirim diye merak edebilirsiniz. Elbette meyve sepetlerinde. Bu meyve çiçekleri başka meyveler, bu sunumlar başka sunumlar, bu tatlar başka tatlar. Daha önce hiç yemediğiniz şekilde ve hiç görmediğiniz bir şekilde meyveleri, kurabiyeleri ve truffle lezzetlerini sunmaya hazırlanın. İlk olarak karşınızdakini şok etmeye çalışın daha sonra ise bu şok ile en güzel teşekkürü almaya hazırlanın.   hemen-al

Tadı ayrı özel,  görüntüsü ayrı güzel

Sizlere tanıtacağımız bu aranjmanın adı Tree meyve sepeti olacak. Peki neler var hemen bakalım mı? İlk olarak görüntüsünden başlamak istiyoruz. Gül şeklinde olan kekler ile harika bir çam ağacı şeklini almış olacak olan bu aranjman ile gerçekten harika bir görüntü yakalanmış. Yani tadından önce elbette dış görünüşü kendini gösterecek ve tadından şüphe olmadan yenmeye başlanacaktır. Peki ya tadı. Hepsi taze olarak günlük olarak hazırlanır ve sizlerin sevdiklerine ulaşmak için en güzel şekilde süslenir. Şık bir saksı içinde yer alan bu yeni yıl meyve ağacı yani bilinen adı ile meyve sepetini tüm sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

İçinde neler var neler

Bu harika yılbaşı meyve çiçeğimizin içinde tam 37 adet kuincy kek çiçeği yer alıyor. İlk bakışta gerçek bir gül gibi durması acaba bu yeniliyor mu hissini uyandırabilir ama o mis gibi ke kokusu gerçeği hemen ele veriyor olacaktır. Bunun yanı sıra ise orta kısmında yer alan ve üzerine not yazılacak şekilde konumlandırılan 11 adet çikolatalı kurabiye çiçekleri yer alacaktır. İsterseniz hoş geldin yeni yıl yazdırın, isterseniz mutlu yıllar yazdırın. Bu alan sizin kısa bir şekilde kutlama alanınız olacak ve bunu bile ne kadar farklı ve özel bir şekilde yaptığınızı karşı tarafa göstermiş olacaksınız.

2015 New Year Yılbaşı Hediyesi

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

2015 New Year yılbaşı hediyesi olarak vermeyi ne düşünüyorsunuz? Bizce sizler için hazırladığımız özel bir aranjman olan ve yatsı şekilde konumlandırdığımız ve basamak basamak şeklinde bir çam ağacı şeklinde sunduklarımız 2015 New Year meyve çiçekleri ile hediye vermek ister misiniz? Bizler lezzetli hediye olarak bildiğiniz gibi her özel güne özel aranjmanlar yapıyoruz. Bu yılda yeni yıla ne yapılır diye günlerde düşündük ve ortaya işte bu kadar güzel meyve sepet aranjmanları yaratılmış oldu. Sizler meyve çiçekler ile hem güzel tatların yenmesini sağlayacak hem de bunların üzerinde yer alan notlar ile karşı tarafın yeni yılını kutlamış olacaksınız.    hemen-al

Sıcacık bir aile kutlaması

Bir meyve çiçek aranjmanı sadece sevgiliye mi gönderilir ya da bir arkadaşa mı? Bizce sevdiğiniz herkese ve en başta da kendi ailenize.  Yeni yılının tatlı geçmesini istediğiniz kardeşinize, anne ve abaya, halaya teyzeye ve daha birçok özel insana gönderebilirsiniz. Hatta yeni yılı ailece kutlamayı düşünüyorsanız masanın en başında yer alacak ve tüm gece ağzınıza atabileceğiniz birbirinden farklı ve özel tatları olan bir tatlı yemiş olacaksınız. Boşuna atalarımız tatlı yiyelim tatlı konuşalım dememişler. Bunu sizler bizzat yaşayacak ve 2015 yılına ağızlarınız ballanmış şekilde girmiş olacaksınız.

Kabalalık ailelere özel

Özellikle kabalık bir aileye sahipseniz bu 2015 yeni yıl meyve ağaçları sizler için çok uygun olacaktır. İçinde tam 49 adet truffle tatarı yer alıyor. Ve hepsi de farklı bir şekilde süslenmiş ve farklı tatlar ile sıra sıra dizilmiş. Birde üstünde nice yıllara yazıyorken bundan daha güzel hangi farklı hediye ile gecenizi şenlendirebilirsiniz ki? Yılbaşı çam ağacı hediyesini bir de bu şekilde sunun ve aslında yenebilecek en güzel yeni yıl tatlısını da herkese göstermiş oluverin. Özellikle sayıca fazla olduğunuz her toplantınızda bu aranjmanı tercih edebilirsiniz. Yeni yıl sonrasında dahi farklı bir tasarım ile yine sipariş verebilir ve bu keşfettiğiniz lezzetlerden hiç vazgeçemeyeceksiniz.