Kutulu Hediyeler

Baby Box Pink – İsme Özel Bebek Hediyesi

babybox-pinkİsime özel bir bebek hediyesine ne dersiniz? Sizler için yaptığımız Baby Box Pink hediyesi ile bu kez farklı ve özel bir hediye göndermek ister misiniz? Sizler için özellikle kız çocuklarına özel olarak hazırladığımız ve pembenin en güzel tonları ile beyazın en güzel tonlarını bir arada bulabileceğiniz bu güzel truffle kutusu ile hem annenin rahatlıkla yiyebileceği hem de konuklara ikram edebileceği bir lezzet sunmanın tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle özel olan sadece tatları değil, aynı zamanda kutusunun şıklığı ve üzerinde ki fiyongu bile çok özle bir şekilde süslenip sizlere gönderilmiş oluyor.  hemen-al

İsme Özel Truffle

İsme özel turffle lezzetleri nasıl olabilir diyebilirsiniz? Toplamda 24 adet truffle tatlarının üzerinde bebeğin ismi yazacak ve diğer kalan trufflerde süslenerek çok daha hoş bir hal alacak. Yani anne ve baba kutuyu açtıklarında ne ile karışılacak olduklarını bilmiyor olacaklar ama açtıkları anda o harika görüntüsü ve mesaj veren hali ile bu truffle hediyesi özel bir fark yaratmış olacak.

Aniden gidilen ziyaretler

Peki ya aniden ziyarete gitmeniz gerekirse ne olacak? Elbette hiçbir sıkıntı yok. Sizler sipariş verdiğinizde hemen en kısa süre içinde taze olarak hazırlanacak ve istediğiniz isim de üzerine işleyecektir isterseniz kendi adresinize alıp elleriniz ile sizler ikram edebilirsiniz ya da direk hastane ya da göndermek istediğiniz evin adresini vererek sizin adınıza gitmesini sağlayabilirsiniz. Her durumda ilk göründüğünde hemen hemen herkesin dikkatini çekecek ve hemen yeme hissi doğacaktır. Klasik hediyelerden biraz uzaklaşarak bu harika tatlara sahip olan truffle tatları ile zaten farklılık yaratmış olacaksınız.

Herkese İkram

Bu hediye edeceğiniz özel truffle tatları ile artık herkes rahatla tadına bakabileceği bir tat yakalamış olacaklar. Hatta herkesin gözleri kitlenecek ve yemek için zaman saymaya başlayacaklar. Bizler özelikle yeni doğan bebeklere hediye olarak daha birçok farklı meyve çiçek aranjmanlarımız ile de fark yaratmaya devam ediyoruz. Sizleri istekleri doğrultusunda daha çok fazla yeni doğan meyve çiçek çeşitleri sunmaya devam ediyor olacağız.

Kutuda Enfes Lezzetli Hediyeler

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Size biri kutu kutu sürpriz yapsa ne hissedersiniz? İşte o hissettiğiniz harika duyguyu bırakın sizin sevdikleriniz de yaşasın. Onlara kutu kutu sürprizler yapmak öyle ne çok yüksek meblağlar ile yapılıyor ne de büyük zahmetler ile. Onlara herkesin seveceği meyvelerden oluşan bir meyve sepeti ile güzel bir gönderim yapın ve bu farklı aranjmanlar ile onların gönlünü ne kadar daha fazla kazanabileceğinizi görün. Elbette sizin aldığınız bu hediye sevgiyi anlatmak için sadece yeterli olmayacak ama ne kadar değerli olduklarını böylelikle bir kez daha anlamış olacaklar. Kutu kutu diyoruz çünkü özellikle uzaklarda oturan sevdikleriniz için bayimiz olmadığınızda üzüldüğünüzü biliyoruz. Bizlerde sizleri daha fazla üzemedik ve çok uzaklara dahi kutu kutu meyveleri göndererek kendimizi sizlere affettirme yoluna gittik. Yani sizler çikolataya batırılmış çilekler ile karşı tarafa ne kadar uzakta olsa ulaşabileceksiniz. Hatta çiçek şeklinde ya da gül şeklinde kekler göndermek istediğinizde istediğiniz bir aranjmanı ya da yine şık ve özel bir kutu içinde gönderim yaptırabileceksiniz. Bazen hakikaten sözcüklerin yetmediği anlar olur. Böyle anlarda sevgiyi anlatmak için çikolatalı meyveler ya da truffle seçebilirsiniz. Bu aranjmanlar üstelik o kadar güzel yapılıyor ki, tadı kadar görüntüsü de baş döndürüyor ve güzelce paketlenerek karşı tarafa ulaşmış oluyor. Sizler acaba sever mi korkusu taşımayın. Onların bu tadı çok seveceklerini adımız gibi biliyoruz. Ücra bir ilin köyüne bile içinde harika truffle olan kutulardan gönderebilirsiniz. İçinde adetli olarak gönderilecek olan bu kutulardan ister bir adet ya da daha fazla gönderebilirsiniz. Unutmayın ki bazen sadece bir söz sevdiğinizi anlatırken, bazen böyle bir incelik her şeyin üstesinden gelir. Harika meyve çiçekleri ile sevgi daha fazla ne kadar anlatılabilir ne kadar daha üstüne çıkılabilir ki? Bir de yanına not yazdırarak elbette. Sizler için bayilerimiz hoş notlar yazacak ya da siz dillendireceksiniz onlar yazıya dökecekler. Bu güzel kutlamalara bizlerin de payı olacağı için ne kadar mutluyuz bilemeyiz. İzler için en güzel meyve çiçeklerimiz ile hizmet vermeye devam edecek ve sizlerde daha birçok kişiyi sevindirerek sevgiyi en tatlı yol ile anlatmış olacaksınız.