Hoşgeldin Bebek Hediyesi

Baby Box Pink – İsme Özel Bebek Hediyesi

babybox-pinkİsime özel bir bebek hediyesine ne dersiniz? Sizler için yaptığımız Baby Box Pink hediyesi ile bu kez farklı ve özel bir hediye göndermek ister misiniz? Sizler için özellikle kız çocuklarına özel olarak hazırladığımız ve pembenin en güzel tonları ile beyazın en güzel tonlarını bir arada bulabileceğiniz bu güzel truffle kutusu ile hem annenin rahatlıkla yiyebileceği hem de konuklara ikram edebileceği bir lezzet sunmanın tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle özel olan sadece tatları değil, aynı zamanda kutusunun şıklığı ve üzerinde ki fiyongu bile çok özle bir şekilde süslenip sizlere gönderilmiş oluyor.  hemen-al

İsme Özel Truffle

İsme özel turffle lezzetleri nasıl olabilir diyebilirsiniz? Toplamda 24 adet truffle tatlarının üzerinde bebeğin ismi yazacak ve diğer kalan trufflerde süslenerek çok daha hoş bir hal alacak. Yani anne ve baba kutuyu açtıklarında ne ile karışılacak olduklarını bilmiyor olacaklar ama açtıkları anda o harika görüntüsü ve mesaj veren hali ile bu truffle hediyesi özel bir fark yaratmış olacak.

Aniden gidilen ziyaretler

Peki ya aniden ziyarete gitmeniz gerekirse ne olacak? Elbette hiçbir sıkıntı yok. Sizler sipariş verdiğinizde hemen en kısa süre içinde taze olarak hazırlanacak ve istediğiniz isim de üzerine işleyecektir isterseniz kendi adresinize alıp elleriniz ile sizler ikram edebilirsiniz ya da direk hastane ya da göndermek istediğiniz evin adresini vererek sizin adınıza gitmesini sağlayabilirsiniz. Her durumda ilk göründüğünde hemen hemen herkesin dikkatini çekecek ve hemen yeme hissi doğacaktır. Klasik hediyelerden biraz uzaklaşarak bu harika tatlara sahip olan truffle tatları ile zaten farklılık yaratmış olacaksınız.

Herkese İkram

Bu hediye edeceğiniz özel truffle tatları ile artık herkes rahatla tadına bakabileceği bir tat yakalamış olacaklar. Hatta herkesin gözleri kitlenecek ve yemek için zaman saymaya başlayacaklar. Bizler özelikle yeni doğan bebeklere hediye olarak daha birçok farklı meyve çiçek aranjmanlarımız ile de fark yaratmaya devam ediyoruz. Sizleri istekleri doğrultusunda daha çok fazla yeni doğan meyve çiçek çeşitleri sunmaya devam ediyor olacağız.

Birbirinden Güzel Hoş Geldin Bebek Hediyeleri

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

 

Çocuk sahibi olmak kuşkusuz en büyük mutluluklardan biridir. Böyle durumlarda ufak hediyeler bu mutluluğu paylaşmaya vesile olur. Türk geleneklerine göre bu hediyeler genelde bebek şekeri diye tabir ettiğimiz drajelerden oluşmaktadır. Firmalar günümüzde bu geleneği biraz daha şekillendirip süsleyerek tüketicisine sunmaktadır. Bunlardan en favorileri meyve sepetleri ile sentezlenmiş rengarenk bebek şekerleridir. Her konsepte uygun, mizahi bebek şekerleri hediyenin değerini daha da arttırıp unutulmaz bir anı yaratıyorlar. Hem meyveli hem de kek-truffle’lı bebek şekerleri isterseniz bebek arabası şeklinde bir sepete isterseniz şık bir saksıya dizilebiliyor. Şirin kurdele ve bebek oyuncakları ile süslenen sepetler şık bir şekilde paketlenip adreslere gönderiliyor. Ayrıca bazı sepetler özelleştirmeye açık olabiliyor. Size ayrılan karakter sayısı kadar kelime veya cümle yazıp hediyenizi daha da değerlendirebiliyorsunuz. Lezzetli draje, kek, truffle ve taptaze mevsim meyveleri ile hazırlanmış hoşgeldin bebek hediyesi bu harika ânı daha da unutulmaz bir hale getirip sevdiklerinize olan sevgi bağlarınızı güçlendiriyor.