Çikolata Sepeti

Çikolatalı Çiçek Buketi

Her kadını mutlu eden hediyelerden biri şüphesiz ki çiçektir. Hele ki bu çiçek çikolataysa yeme de yanında yat. Çikolatanın her yaşta seveni çoktur. Mutluluk hormonunu tetiklediği bilimsel olarak açıklanmıştır. Durum böyle olunca çikolatalı çiçek buketi çok daha cazip hale gelmektedir. Çikolataları, meyveleri öyle bir sanatla çiçek haline getirmişler ki yemeye kıyamaz insan. Mesela sipariş verebileceğiniz bir internet sitesinden örnekler verirsek hemen hemen her durum için ayrı tasarımlar yapmışlar. Sevgililer gününde hediye göndermek isterseniz seçenekleriniz şu şekilde; Sweatheart; Pembe tonlarında yapılmış bu aranjman ilk görüşte gerçekten çiçekmiş gibi geliyor. Onun için sultan şıklığı diyorlar. Zarif bir tasarıma sahip. İçinde 21 adet frambuaz aromalı çikolata kaplı kek gül var. 27 çikolata kaplı truffle çiçeği ve 6 adet nutty kek çiçeğinden oluşmaktadır. Zarif, tatlı, ince ve sevimli bir hediye. Üstelik çokta lezzetli görünüyor. Amber; Sweatheart e göre biraz daha meyve ağırlıklı bir aranjman. Yaklaşık 18 adet elma, 18 adet dilim portakal, 30 adet sade çilek, 6 adet yıldız kivi, 6 adet yıldız portakal, 15 adet çikolatalı kaplı işlemeli çilek, 6 adet çiçek ananas ve 17 adet tane üzümden oluşuyor. Sevgililer günü aranjmanlarından olan amberde yine çok lezzetli görünüyor. Meyveyi sevenler için ideal gibi gözüküyor. Deluxe; İlk bakışta aşkı hatırlatıyor. 15 kişilik bir aranjman. 20 adet çikolatalı elma dilimi, 20 adet sade çilek, 20 adet çikolatalı muz dilimi, 20 adet beyaz çikolatalı çilek, 25 adet kuincy ve 6 adet papatya ananastan oluşmaktadır. Çikolatanın bol kullanıldığı bu aranjman sevgililer gününde iddialı bir hediye olacaktır. Kırmızı gülleri zarif düşünülmüş bir ayrıntı. Çikolatalı çiçek buketi hangi amaçla gönderilirse gönderilsin hediye sahibini mutlu edecektir. İnce tasarımları zevkli görünüşleriyle dikkat çekiyorlar.

Sevgililer Günü Meyve Sepeti

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye Love Richy

Küçük mutluluklar, kimi zaman küçük bir çikolatadan, kimi zaman minik bir not kağıdından, kimi zaman aşk dolu bir sözcükten, kimi zaman küçük sevimli bir öpücükten kimi zamansa meyve sepetinden geçer. Meyve sepeti, hayatın mutlu anlarına mutluluk katmak, sevdiklerinize verdiğiniz değeri anlatabilmek için sizlere söz olup, sevdiklerinizin sizi anlamasına yardımcı olmak için kurulmuş bir sitedir. Bazen mutluluklar ansızın olmalıdır. Süprizler insanları özellikle de bayanları çok mutlu eder. Bir anda tüm kırgınlıklar yok olur, gider. Güzel anlarınızı meyve sepeti sizlerle paylaşssın. hemen-alGüzel ve özel hissettirmek sizlerin elinde. Küçük bir hediye ki bu hediye çikolatar ile süslenmişsse ve özel hissettirmek istediğiniz kişi bir bayansa, meyve sepeti en doğru adresiniz olacak. Çikolata, mutluluk hormonu salgılanmasına yardımcı olan, yemesi keyifli, görüntüsü şık bir hediyedir. Bu çikolatalar özenle hazırlanmış kaliteli malzemeden üretilmiş ve görsel şölen sergiliyorsa, işte o zaman bambaşka bir boyut kazanırlar. Meyvelerle çikolataların karıştığı bir görsel şölen olan Love Richy, çikolata kaplı 70 adet muz parçasından, 30 adet sade çilekten, 8 adet siyah üzümden ve 8 adet çiçek şeklinde ananstan oluşur. Görüntüsü kadar lezzeti de muhteşem richy, sevgililer gününde sevgilinize hayattaki en özel insan olduğunu hissettirebilir.

Lezzetli Hediye Love Queen

Lezzetli Hediye Love Queen

Love Queen ise; 40 adet truffle, 12 adet çikolatalı çilek, 23 adet sade çilek, 22 adet kırmızı kek çiçeği, 22 adet kakaolu kek çiçeği olmak üzere 119 parçadan oluşmaktadır. Bu lezzet, her damak tadına uygun, görsel şölen oluşturan muteşem bir sevgililer günü hediyesi olabilir. Meyve sepeti sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz, aromaların damakları süslediği hediyeler oluşturan, hazırlayan ve sevdiklerinizin kapısına götüren ideal bir hediye alma sitesidir. Meyve sepeti ile sevdiklerinizi mutlu edin. hemen-al

Çikolata Sepeti İle Gönülleri Fethedin

Lezzetli Hediye

Lezzetli Hediye

Lezzetli Buket

Lezzetli Buket

Çikolata birçok kişi için vazgeçilmez bir tutkudur. Bu nedenle eğer bir hediye alacaksanız çikolatadan yapılmış bir şey almanız en iyi hediyelerden bir tanesi olacaktır. Doğum günü hediyesi, yıldönümü hediyesi, sevgililer günü hediyesi ya da başka bir hediye alacağınız zaman sizde çikolatalardan yapılmış hediyeleri tercih edebilirsiniz. Böylece karşınızdakine sevginizi ve ona ne kadar değer verdiğinizi göstermiş olacaksınız. Çikolata Sepeti, sevdiğiniz bir kişiye alabileceğiniz en iyi hediyelerden bir tanesidir. İsterseniz doğum günü hediyesi olarak alın isterseniz de sevgilinize alın hiç fark etmez. Alacağınız çikolata sepeti ile sevginizi gösterebileceksiniz. Çünkü çikolatalar sevgiyi ve tutkuyu gösterir. Çikolata sepetleri birçok farklı çikolatanın farklı desenlerle bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Çikolata sepetleri içerisinde meyvesinden kekine kadar her şey bulunmaktadır. Ancak bunların hepsi de lezzetli çikolatalar ile kaplıdır. Bu hem görsel açıdan hem lezzet açısından kusursuzdur. İşte bu yüzden sizde hediye almada kararsızsanız ve etkili bir hediye almak istiyorsanız çikolata sepetlerini tercih edebilirsiniz. Çikolata sepetleri kekleri, meyveleri ve çikolataları ile bir bütündür. Tüm bu malzemelerin bir araya gelmesi ile çeşitli çiçek desenleri yapılmaktadır. Özellikle gül şeklinde pişirilmiş olan ve üzerleri çikolata ile kaplı olan desenler gerek lezzet gerekse de görüntü açısından eşsizdir. İşte bu yüzden sizde hediye alacaksanız çikolata sepetlerini tercih edebilirsiniz. Sitemizde birçok çikolata sepeti bulunmaktadır. Eğer sizde hediye olarak çikolata sepeti almaya karar verdiyseniz bu sepetlere göz atabilir ve sizin için en uygun olanının siparişini verebilirsiniz. Siparişlerimiz şubelerimizin bulunduğu illerde aynı gün içerisinde teslim edilecektir. Farklı illere ise kargo ile gönderim yapılmaktadır. Ayrıca çikolata sepetleri için sizden istediğimiz ücrette son derece uygundur. Sizde beğendiğiniz çikolata sepetinin siparişini hemen verebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.